aboutus

Golden Sunrise International Co., Limited

Golden Sunrise International Co., Limited Golden Sunrise International Co., Limited Golden Sunrise International Co., Limited Golden Sunrise International Co., Limited Golden Sunrise International Co., Limited
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
marki: Złoty wschód słońca
Ilość pracowników: 100~499
Coroczne wyprzedaże: 1,000,000-5,000,000
Rok założenia: 2014
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

• Nasza firma jest profesjonalnym producentem i eksporterem, który zajmuje się projektowaniem, rozwojem i produkcją tatuażu i makijażu permanentnego.
Wszystkie nasze produkty są wysoko cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie. Zdobyliśmy globalną sieć sprzedaży docierającą do Azji Południowo-Wschodniej, Europy
i Bliski Wschód.
Zawsze byliśmy zaangażowani w ciągłe doskonalenie naszych usług i produktów dzięki bardziej konkurencyjnym cenom.
Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, dobrej jakości produktów i usługom premium, Golden Sunrise jest Twoim preferowanym partnerem w branży kosmetycznej na całym świecie.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów lub chciałbyś przedyskutować indywidualne zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie w najbliższej przyszłości udanych relacji biznesowych z nowymi partnerami na całym świecie.

Historia

Golden Sunrise International Co., Limited została założona we wrześniu 2014 r., Siedziba główna znajduje się w Hongkongu, a fabryka znajduje się w prowincji Henan. Oddział w Guangzhou został założony w 2017 r. Z dogodnym dostępem do transportu.

Usługa

Dostarczamy wsparcie online przez 7 * 24 godziny.
Profesjonalne rozwiązanie jedno po drugim.
Zamówienie niestandardowe jest dopuszczalne.

Nasz zespół

Stworzyliśmy wyjątkowy system usług, aby zapewnić dostosowane do potrzeb usługi w oparciu o potrzeby naszych globalnych partnerów biznesowych.

Szczegóły kontaktu